Şartlar ve Koşullar

Wartex Medya’ya erişerek ve bir sipariş vererek, aşağıda özetlenen Kullanım Koşullarında yer alan hüküm ve koşulları kabul ettiğinizi ve bunlara bağlı olduğunuzu onaylamış olursunuz.

Bu şartlar, tüm web sitesi ve sizinle Wartex Medya arasındaki her türlü e-posta veya diğer iletişim türleri için geçerlidir.

Wartex Medya ekibi hiçbir koşulda, bu materyallerin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan veri veya kar kaybı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere doğrudan, dolaylı, özel, arızi veya sonuç olarak ortaya çıkan herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

Wartex Medya ekibine veya yetkili bir temsilciye bu tür hasarların olasılığı konusunda bilgi verilmiş olsa bile.

Bu sitedeki materyalleri kullanmanız, ekipman veya veriler için servis, onarım veya düzeltme ihtiyacı doğurursa, bunlarla ilgili tüm masrafları üstlenirsiniz.

Kaynaklarımızın kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek herhangi bir sonuçtan Wartex Medya sorumlu olmayacaktır.

Her an fiyatları değiştirme ve kaynak kullanım politikasını revize etme hakkını saklı tutarız.

Hizmet

Hizmet (“öğe” veya “dosya”) satın alarak veya indirerek, bu dosyaları belirli koşullar altında belirli kullanımlar için kullanma lisansı almış olursunuz. Mülkiyet Wartex Medya’da kalır ve aşağıdaki hizmet koşullarına uymanız gerekir.

Güvenlik

Diğer web sitelerinden gömülü içerik

Wartex Medya sizin hakkınızda veri toplayabilir, çerez kullanabilir, üçüncü taraf verileri kullanılabilir. Etik olmayan kullanıcı izleme işlemleri yapmamaktayız.

Şartlarla ilgili değişiklikler

Kullanım koşullarımızı değiştirirsek, bu değişiklikleri bu sayfada yayınlayacağız. Kayıtlı kullanıcılara, kullanım koşullarında yapılan değişiklikleri özetleyen bir e-posta gönderilecektir.

WhatsApp Destek

Bir teklif alın

Almak istediğiniz hizmet veya hizmetleri seçip, iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayacağız.

Almak istediğiniz hizmet veya hizmetleri “Talebimle ilgili detaylar” kısmına yazabilirsiniz.